Menu

Obsługa klienta

+48 508 86 44 86

Instagram

  Onas

  W związku z tym, iż bierzemy udział w Sudeckim Festiwalu Minerałów, organizowanym w Lubaniu, zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym w dniach 10-16 lipca, zostaną wysłane 17 lipca we wtorek. Natomiast jeśli ktoś zechciałby nas poznać osobiście to zapraszamy na nasze stoisku w Lubaniu. Poniżej przedstawiamy plakat promujący Sudecki Festiwal Minerałów - zakrojone na wielką skalę wydarzenie dla wszystkich miłośników piękna zamkniętego w minerałach. Gorąco zapraszamy i życzymy wspaniałej zabawy.

  Lubań

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży elementów do wyrobu biżuterii od 2009 roku. Stale staramy się zaspakajać potrzeby naszych klientów i poszukujemy nowych, ciekawych elementów do biżuterii, z których można stworzyć oryginalną biżuterię. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów w zakresie powiększenia naszego asortymentu.

  Prowadzimy sprzedaż hurtową!!!

  Nasz sklep został tak skonstruowany, żeby zadowolić zarówno klientów detalicznych jak i hurtowych. Na karcie produktu, można wybrać konkretną, większą ilość danego produktu, dzięki czemu można uzyskać lepszą ceną. Jeśli jednak interesują Cię opakowania producenckie napisz do nas. Jesteśmy w stanie zrealizować takie zamówienie.

  ulotka