Menu

Obsługa klienta

+48 508 86 44 86

Akcesoria do makramy

Akcesoria do makramy

Co chcesz wypleść? Łapacze snów, torebkę czy klasyczną makatkę na ścianę?

Makrama to nie tylko same sznurki, co prawda są one podstawą każdej robótki, jednak jeśli chcesz stworzyć coś oryginalnego potrzebujesz kilku dodatkowych elementów.

Mamy dla Ciebie kompleksowa listę, która na pewno ułatwi wybór i sprawi, że Twoja ma...

Więcej

Akcesoria do makramy

Co chcesz wypleść? Łapacze snów, torebkę czy klasyczną makatkę na ścianę?

Makrama to nie tylko same sznurki, co prawda są one podstawą każdej robótki, jednak jeśli chcesz stworzyć coś oryginalnego potrzebujesz kilku dodatkowych elementów.

Mamy dla Ciebie kompleksowa listę, która na pewno ułatwi wybór i sprawi, że Twoja makatka będzie wyjątkowa! Wszystkie akcesoria w jednym przewodniku ułatwią Ci pracę!

PRZEWODNIK PO SZNURKACH MAKRAMOWYCH

  • OBRĘCZE i kółka do łapaczy snów- niezbędne, ważniejsze niż sam sznurek. Wybierz spośród wielu rozmiarów metalowych, plastikowych i drewnianych obręczy. Największy wybór od małych 35mm do naprawdę sporych 45cm obręczy.

  • Drewniane DRĄŻKI dzięki którym Twoja makrama będzie zawsze idealnie wykończona. Widzisz już oczami wyobraźni robiącą wrażenie makramę w oknie zamiast firanki? Jest to możliwe, 55cm wystarczy, żeby stworzyć efektowną ozdobę do okna. Dwie grubości fi 20mm i 25mm i sporo długości.

  • SZYDEŁKA- Technika wyplatania makramy doskonale uzupełnia się pracami szydełkowymi, możecie wybrać spośród różnych rozmiarów kolorowych SZYDEŁEK, albo zaszaleć i wybrać cały zestaw metalowych lub drewnianych szydełek.

    Uwaga! Szydełkowanie uzależnia tak samo mocno jak wyplatanie i plątanie supełków w makramie.

  • Drewniane KULKI to dodatek, dzięki któremu osiągniesz super efekt boho. Co najważniejsze jeśli poniesie Cię wena to bez problemu możesz pomalować surowe kulki w ulubione wzorki lub kolory albo wybrać gotowe lakierowane kulki. To wszystko w rozmiarze od 12mm aż do 58mm! Drewniane kulki są wisienką na torcie, świetnym wykończeniem chwosta i frędzelków.

  • Drewniane BAZY przydadzą się jako podstawa do torebki, koszyczka, pudełka. Nie ma większej przyjemności niż zrobić dla siebie kuferek na wszystkie elementy, półprodukty i przydasie, a trzeba przyznać, że w rękodziele jest pełno drobnych rzeczy i koralików. Drewnianą bazę można wykorzystać jako dno koszyka, ale także jego przykrycie i zamykanie.

  • ZAPIĘCIA będą dla tych, którzy wolą zamknąć swój własnoręcznie zrobiony koszyczek na karabińczyk. Wybierz spośród wielu typów i rozmiarów zapięć do torebek. Dzięki makramowym splotom zrobisz nie tylko koszyczek, ale i torebkę do codziennej stylizacji, za którą na pewno będą się oglądać na ulicy. Przyciągniesz uwagę i spojrzenia trochę zazdrosnych fanów rękodzieła!

Jesteś gotów na przygodę z makramą? Wejdź i stwórz swoje rękodzieło!