Menu

Obsługa klienta

+48 508 86 44 86

Sznurki do makramy

Sznurki do makramy

Chcesz zrobić pięknie rozczesane pióro lub chwost czy klasyczną, prostą makramę?

Dzięki naszym bawełnianym sznurkom do makramy osiągniesz spektakularny efekt, bez względu na to czy robisz makramę po raz pierwszy czy jesteś już wprawionym rękodzielnikiem.

Makramy często zakończone są chwostami, frędzelkami, które tworzą ...

Więcej

Sznurki do makramy

Chcesz zrobić pięknie rozczesane pióro lub chwost czy klasyczną, prostą makramę?

Dzięki naszym bawełnianym sznurkom do makramy osiągniesz spektakularny efekt, bez względu na to czy robisz makramę po raz pierwszy czy jesteś już wprawionym rękodzielnikiem.

Makramy często zakończone są chwostami, frędzelkami, które tworzą styl boho.

Taki efekt możesz osiągnąć dzięki sznurkom skręcanym lub 3PLY czyli sznurkom plecionym. Ich wysoka jakość sprawia, że możesz je bez problemu rozkręcić i rozczesać nawet druciana szczotką. Nie musisz się martwić, że będą się osypywać i plątać, stworzysz godny pozazdroszczenia chwost.

Przekonaj się o jakości bawełnianych skręcanych sznurków, zobacz obiektywną i pomocną recenzję i test naszych klientek.

RECENZJA NASZYCH KLIENTEK

Jeśli pragniesz uzyskać równie spektakularny efekt, ale mniej boho to polecamy sznurki bawełniane z rdzeniem poliestrowym albo bawełnianym. Sznurki z poliestrowym rdzeniem dają Ci większe pole do popisu, bo wybór kolorów jest naprawdę spory, zwłaszcza melanżowe kolory potrafią pobudzić wyobraźnię. Natomiast z bawełnianym rdzeniem będą świetne dla początkujących, dzięki nim nawet mało udany supeł nie będzie już problemem.

Dla największych fanek stylu rustykalnego i boho mamy sznurki jutowe. Będą idealne również wtedy kiedy zaczynasz swoja przygodę z makramą. Możesz wybrać pomiędzy zwykłymi sznurkami, a super efektownym sznurkiem nabłyszczanym, dzięki nim Twoja makrama będzie niepowtarzalna.

Przy okazji koniecznie zerknij na liny skręcane o różnych grubościach od 6mm do 24mm, które możesz wykorzystać np. do oplecenia starej opony albo doniczki.

Grube 5mm sznurki do dużej makatki na ścianę lub cienkie 3mm do drobnej makramy.

Jeśli potrzebujesz sznurków do delikatnej makramy na bransoletkę lub serwetkę na stół to idealnie wpasują się sznurki skręcane 2mm lub 3mm, z rdzeniem 3mm, jutowe 2mm lub bawełniane plecione 3PLY 3mm.

Dzięki sznurkom ze złotą lub srebrną nitką wypleciesz wyjątkową makramę, której pozazdrości nawet teściowa.

Makrama na ścianę lub dywan na podłogę powstanie prosto i szybko jeśli wybierzesz grubsze sznurki. Skręcane 5mm lub z rdzeniem 5mm, pleciony 3PLY o grubości 5mm.

Jak z wybranych sznurków zrobić samodzielnie idealną makramę z prostego wzoru?-Tutorial DIY

Trzeci i ostatni krok to sama przyjemność czyli plecenie, wyplatanie, plątanie i motanie.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad wzorem to mamy specjalnie dla Ciebie tutorial, z którym zrobisz swoja pierwszą makramę.

Tutorial nie jest tylko dla początkujących, możesz z niego skorzystać nawet jeśli już masz za sobą sporo makatek.

TUTORIAL

UWAGA!!!

Sznurki świetnie sprawdzą się również w szydełkowaniu i robieniu na drutach, żadna praca nie jest im straszna dzięki najwyższej jakości!

Zamów teraz i stwórz swoją niepowtarzalną makramę!