Menu

Obsługa klienta

+48 508 86 44 86

Elementy do biżuterii

Elementy do biżuterii

Zapraszamy na podróż po nieskończoności elemencikowego wszechświata! Zapnijcie pasy!

Prosimy o uwagę, bo jeśli myślisz, że dziś akurat tego półproduktu nie potrzebujesz to na pewno jutro okaże się on niezbędny. Najważniejsze w całym świecie rękodzieła, bo nawet najpiękniejsza praca nie może być skończona bez zapięcia, koń...

Więcej

Elementy do biżuterii

Zapraszamy na podróż po nieskończoności elemencikowego wszechświata! Zapnijcie pasy!

Prosimy o uwagę, bo jeśli myślisz, że dziś akurat tego półproduktu nie potrzebujesz to na pewno jutro okaże się on niezbędny. Najważniejsze w całym świecie rękodzieła, bo nawet najpiękniejsza praca nie może być skończona bez zapięcia, końcówki czy bigli.

To chyba właśnie zapięcia najczęściej są stosowane, tym bardziej, że możesz wybrać dowolny rodzaj, klasyczne karabińczyki lub federingi czy wygodne zapięcia magnetyczne do wklejania albo do zaczepienia do końcówki. Jak do zaczepienia to potrzebujesz kółeczek montażowych- pojedynczych lub podwójnych zwanych przez niektórych sprężynkami.

Widzisz jak to wszystko jest ze sobą powiązane? Najbardziej nierozłączną parą są zapięcia typu toggle. Patyczek i kółeczko, które żyją zawsze razem, nie kłócą się, bo wiedzą, że jedno bez drugiego nie da sobie rady. Świetne do naszyjników i bransoletek, stanowią same w sobie piękną ozdobę.

Niektóre zapięcia lubią zabłysnąć w towarzystwie, takie są zapięcia magnetyczne cyrkoniowe i ozdobne.

Obok klasycznych zapięć dzielnie prezentują się zapięcia do zadań specjalnych czyli zapięcia i bazy do breloków oraz zapięcia do torebek, taśm i smyczy.

Ale niektóre zapięcia również nie mogą istnieć solo, potrzebują końcówek do wklejania. Tu worek wspaniałości znowu się rozwiązuje, bo wybór końcówek do wklejania jest ogromny. Gładkie, ozdobne, okrągłe i płaskie, od 2,5mm do 18mm. A to wszystko z najlepszego materiału- stopu cynku. Do każdego rzemienia i sznurków znajdziesz coś odpowiedniego. Tu również znajdziemy takie końcówki, które są do konkretnego użytku. Wsuwane do peyot’a albo zaciskowe krokodylki do bransoletek tkanych na krośnie, a nawet takie do wklejania piórek.

Bransoletki nie obejdą się bez zawieszek w tym pomponów, a zawieszki bez krawatek. Do każdego zadania znajdziecie odpowiednią- do przywieszenia, do przyklejenia lub zaczepienia, a dla prawdziwych poszukiwaczy przygód znajdzie się podstawa do bolo i ciężarki.

A co do kolczyków? Znajdziemy coś- szpilki, podkładki przez niektórych zwane pieszczotliwie czapeczkami, baranki, bigle otwarte i bigle angielskie- to podstawy, bez których szpilki nie powstaną. Zacznij od czegoś prostego i łatwego- jak nasze kolczyki z zawieszek.

PROSTE KOLCZYKI - TUTORIAL

Wszystko to czego potrzebujesz dotworzenia biżuterii jest tu w elemencikowym świecie. Wejdź do niego już teraz i kup to czego pragniesz!