Menu

Obsługa klienta

+48 508 86 44 86

Elementy ze stali

Elementy ze stali do biżuterii

Półfabrykaty ze stali nierdzewnej do biżuterii jako idealne elementy, które nie zmienią koloru i nie uczulą!

Brzmi bajkowo, prawda?

  • tanio w porównaniu do srebra czy złota,

  • nie uczula co również może mieć miejsce przy srebrze czy złocie, nie mówiąc już o tradycyjnych elementach do biżuterii i rękodzieła,...

Więcej

Elementy ze stali do biżuterii

Półfabrykaty ze stali nierdzewnej do biżuterii jako idealne elementy, które nie zmienią koloru i nie uczulą!

Brzmi bajkowo, prawda?

  • tanio w porównaniu do srebra czy złota,

  • nie uczula co również może mieć miejsce przy srebrze czy złocie, nie mówiąc już o tradycyjnych elementach do biżuterii i rękodzieła,

  • nie zmienia koloru.

Ta bajka cały czas trwa i co chwilę widzimy jak półfabrykaty rozrastają się o kolejne elementy, niezbędne do biżuterii i rękodzieła. Tymczasem możesz wybrać spośród wielu rodzajów zapięć- karabińczyki, zapięcia zatrzaskowe, do których nie potrzebujesz kleju, tradycyjne końcówki do wklejania od 3mm do 10mm czy zapięcia magnetyczne.

Największą popularnością jak księżniczki w bajkach cieszą się zawieszki! Ich niezliczona ilość pozwala na znalezienie tej, której właśnie potrzebujesz, w kolorze srebrnym czy złotym? Może literki, która są tak bardzo poszukiwane niczym Święty Graal- srebrne i złote!

Poza zawieszkami, najbardziej newralgicznym elementem w biżuterii są elementy montażowe, które poprzez kontakt ze skórą tracą na swoim kolorze i mogą uczulić, ale nie w przypadku stali chirurgicznej! Uszy już nie będą boleć, pod warunkiem, że zamontujesz bigle ze stali, angielskie albo zwykłe, możesz wybrać ozdobne, ażurowe sztyfty wraz z barankami. Jeśli nie masz przebitych uszu- no problem- ze stali nierdzewnej mamy nawet bazy do klipsów! Nie mówiąc już o kółeczkach, krawatkach czy łańcuszkach przedłużających, dzięki temu możesz zrobić taką biżuterię jaką sobie wymarzłaś, bez żadnych obaw!

Wybierz spośród różnych dodatków jak przekładki dodające uroku każdemu rękodziełu. Różne kształty do różnych zadań- okrągłe, płaskie gładkie czy zdobione. Najbardziej lubicie kosteczki, jako idealny dodatek, drobna przekładka, także w kolorze rose gold.

Do prostej, ale efektownej bransoletki mamy łączniki- poszukiwana listem gończym ręka fatimy czy popularna nieskończoność albo krzyżyki? A może delikatna bransoletka z łańcuszka? Znajdziesz coś dla siebie!

Biżuteria męska = stal nierdzewna!

Oj tak! Pierwsze skojarzenie to biżuteria dla mężczyzn. Dlaczego? Jej zgaszony, ciemniejszy niż srebro kolor i surowość metalu. U nas znajdziesz spory wachlarz wyrobów i półfabrykatów ze stali do męskiej biżuterii. Co prawda niewiele potrzeba, ale właśnie tu się liczy jakość, a nie ilość. Niesamowicie zdobione zapięcia magnetyczne wsuwane bokiem lub ze specjalnym haczykiem, który zapobiega przypadkowemu otwieraniu się. Są one dedykowane do naszych rzemieni z prawdziwej skóry, przeszywanych, grubych i miękkich, idealnie układających się na ręce- potrafią zrobić wrażenie nawet na facecie. Tym bardziej, że zapięcia znajdziesz w kilku wersjach- matowej, czarnej, a nawet brązowej.

Uwaga! Możesz u nas znaleźć i kupić gotową męską bransoletkę!

BRANSOLETKI MĘSKIE

Dla Pań znajdziemy boskie bagnetowe zapięcia rose gold albo klasyczne z okrągłą końcówką, ale z efektem gwiezdnego pyłu! Można totalnie oszaleć!