Menu

Obsługa klienta

+48 508 86 44 86

Ostatnio przeglądane

Żywica UV utwardzalna 25g Zobacz większe

Żywica UV utwardzalna 25g

Krystalicznie bezbarwna żywica utwardzalna UV. Żywica jest bezwonna i bezbarwna, utwardzona powierzchnia jest błyszcząca, nie żółknie. Idealna do odlewania małych i średnich form. W żywicy można zatapiać suszone kwiaty, brokat, pyłki oraz stosować barwniki transparentne i pigmenty sypkie. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

CENA:  53,35 zł brutto

- +

Koszty wysyłki od: 12,99 PLN

Realizacja: 24 godziny

Zwrot: 14 dni

Darmowa dostawa: od 150 PLN

- Szybkie płatności

Opis

Kolor Krystalicznie bezbarwna
Pojemność 25g

Więcej informacji

Krystalicznie bezbarwna żywica utwardzalna UV. Żywica jest bezwonna i bezbarwna, utwardzona powierzchnia jest błyszcząca, nie żółknie. Idealna do odlewania małych i średnich form. W żywicy można zatapiać suszone kwiaty, brokat, pyłki oraz stosować barwniki transparentne i pigmenty sypkie. Dzięki tej żywicy, otrzymanie efektu jest bardzo szybkie, żywice wystarczy utwardzić w lampie UV.

UTWARDZANIE: Lampa żarnikowa Fe (UV+światło widzialne), LED 365-410nm.


MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temp. 10C-22C.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: