+48 508 86 44 86
Ostatnio przeglądane
Zestaw dwóch kotków w kolorze złotego brązu. Ozdoba do domu lub ogrodu, świetnie sprawdzi się jako stróż w ogrodzie. Kotek wykonany jest z gliny i wypalony na 950 stopni, następnie ręcznie poszkliwiony i ponownie wypalony w specjalistycznym piecu na 1050 stopni.
Na zamówienie 7-14dni
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kolor | Brązowy złoty |
Materiał | Ceramika |
Rozmiar | Leżący: Wysokość 9,5cm; Szerokość 15,5cm Siedzący: Wysokość 12cm; Szerokość 10cm |
Jeśli nie odpowiada Ci kolor lub rozmiar, istnieje możliwość zamówienia produktu ceramicznego na indywidualne zamówienie. Ceramikę wykonujemy własnoręcznie, od początku do końca, dlatego też każda rzecz może się nie co od siebie różnic, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. 100% rękodzieło,
Każdą rzecz wykonaną z ceramiki, dokładnie pakujemy w folię bombęlkową oraz w karton. Wyroby z ceramiki wysyłamy wyłącznie kurierem, po przedpłacie. Przesyłka jest ubezpieczona, zawartość paczki należy sprawdzić w obecności kuriera, w razie stwierdzonych uszkodzeń należy spisać protokół.