Menu

Obsługa klienta

+48 508 86 44 86

Żywica i akcesoria

Szukasz nowych inspiracji? Masz ochotę zrobić coś innego, niż do tej pory robiłaś? Elemenciki podpowiadają: Może biżuteria z żywicy? Materiał jakim jest żywicy, może nie należy do najłatwiejszych, ale praca z nim i efekty, jakie możesz uzyskać są bardzo satysfakcjonujące. Żywica, to materiał, który nie ma ograniczeń, dzięki nim możesz zrealizowa...

Więcej

Szukasz nowych inspiracji? Masz ochotę zrobić coś innego, niż do tej pory robiłaś? Elemenciki podpowiadają: Może biżuteria z żywicy? Materiał jakim jest żywicy, może nie należy do najłatwiejszych, ale praca z nim i efekty, jakie możesz uzyskać są bardzo satysfakcjonujące. Żywica, to materiał, który nie ma ograniczeń, dzięki nim możesz zrealizować wiele projektów z wykorzystaniem różnych dodatków, wzbogacających twoją biżuterię. O czym mowa? Tak naprawdę, o wszystkim co możesz w niej zatopić, mogą to być suszone kwiaty, listki, brokat, ziarna kawy, szyszki, piasek, muszelki... można by było wymieniać bez końca. Dodatkowym efektem, który wzbogaci Twoją biżuterię, jest efekt barwienia, a można go uzyskać dzięki transparentnym barwnikom oraz perłowym pigmentom, które znajdziesz w tej właśnie kategorii. 

Jedna z metod wykonania biżuterii z żywicy, to odlewy przy użyciu form silikonowych. U nas znajdziesz bardzo duży wybór form silikonowych, z których możesz wykonać wisiory, zawieszki do kolczyków, kaboszony, kryształki, słupki (kolumny), ale również inne kształty jak np. listki, kwiaty, psie łapki i wiele wiele innych.

Druga metoda wymaga użycia metalowych baz do żywicy, takich ramek, do których wlewasz żywicę i zatapiasz ozdoby. Dzięki nim, Twój wisior lub inna biżuteria zyskuje piękne wykończenie. Obie te metody, są przedstawione na naszym blogu, w formie tutoriali ze zdjęciami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi i życzymy cierpliwości, świetnej zabawy oraz niezwykłych efektów. 

W tej kategorii znajdziesz żywicę epoksydową idealną do wykonywania biżuterii, w dwóch pojemnościach, zestaw startowy do biżuterii, barwniki, pigmenty, duży wybór form silikonowych do żywicy oraz metalowe bazy do żywicy. Szeroka gama baz oraz form, pozwoli Ci na stworzenie niesamowitych projektów.